Magic Kingdom - Walt Disney World , Orlando 4K - YouTube

دیزنی لند، مجیک کینگدام، فلوریدا

اغلب گفته شده است که می توان ماهیت واقعی جادوی دیزنی را فقط با قدم گذاشتن در داخل پادشاهی جادویی تجربه کرد. این پارک با احترام که در سال 1971 افتتاح شد ، در طول دهه ها در برابر تغییر فرهنگ ، جو اجتماعی که به طور مداوم تغییر می کند و انفجار فناوری که مکان های کمتری را منسوخ و منسوخ کرده است ، مقاومت کرده است. با این حال ، به نوعی ، پادشاهی جادویی همچنان به عنوان پادشاه بی چون و چرای پارک های تفریحی باقی می ماند و سالانه بازدیدکنندگان بیش از دیگران را به خود جلب می کند.

اینکه چگونه پادشاهی جادویی در طول سال ها توانسته جذابیت و جذابیت خود را حفظ کند ، درسی برای سادگی است. این بصیرت اولیه خود باقی مانده است ، جایی که خانواده ها می توانند در یک محیط پاک و ایمن دور هم جمع شوند تا از اوقات با هم بودن لذت ببرند. هیچ سفر به دنیای دیزنی بدون بازدید از پادشاهی جادویی کامل نیست. برای بازدیدکنندگان پیشکسوت دنیای والت دیزنی ، بازدید از پادشاهی جادویی مانند دیدار با یک دوست قدیمی است. برای اولین بار بازدیدکنندگان ، آنها سریع می بینند و تقریباً درمانده به دوران کودکی خود منتقل می شوند.

 

پادشاهی سحر و جادو به شش منطقه (زمین) مجزا تقسیم شده است که به شکلی شبیه به هم صحبت شده اند و همه در بالای خیابان اصلی ، ایالات متحده ، درست مقابل قلعه سیندرلا ملاقات می کنند. شش سرزمین متشکل از خیابان اصلی ، ایالات متحده ، Tomorrowland ، Fantasyland ، Frontierland ، میدان آزادی و Adventureland است. هر سرزمین با عنوان مناسب خود مضمون دارد و حفظ این موضوع در عملیات پارک از اهمیت بالاتری برخوردار است. شبکه گسترده ای از تونل های زیرزمینی (Utilidors) تمام بخشهای پادشاهی جادویی را به هم متصل می کند ، بنابراین از دیدن مهمانان در پشت صحنه پشت صحنه ها جلوگیری می کند و اعضای بازیگران از یک سرزمین مجبور نیستند که از طریق زمین دیگر عبور کنند. به هر حال این ایده اصلی بود - تغییرات اخیر در ت پارک اکنون اعضای بازیگران را قادر می سازد تا با هر لباسی که می پوشند آزادانه از پارک عبور کنند.

Magic Kingdom شامل برخی از جاذبه های "از دست ندهید" ، بسته به اینکه در چه سنی قرار داشته باشید. یکی از نقاط قوت این پارک جذابیت نسل های مختلف بسیاری از جاذبه های بهتر آن است. کوه Splash مثال خوبی است. دیدن سه نسل از اعضای خانواده که با هم سوار می شوند غیرمعمول نیست. سایر موارد دلخواه مانند قطار معدن هفت کوتوله ، سفر دریایی جنگل ، ان دریایی کارائیب و عمارت خالی از سکنه جذابیت مشابهی را برای طیف گسترده ای از بازدید کنندگان ارائه می دهند.

 

Space Mountain هنوز هم یکی از بهترین جاذبه های Magic Kingdom است. این دیزنی سواری کلاسیک میهمانان را با یک ماشین غلتکی سوار در فضا می فرستد ، که به موسیقی متن تنظیم شده است که شامل موسیقی ، صدای عبور سفینه های فضایی و سیارک ها است.

 

تماشایی ترین پارک های دیزنی رژه ها و آتش بازی های نمایش داده شده در پادشاهی جادویی در اورلاندو است. از همه مهمتر ، جدیدترین بازی آتش بازی "خوشبختانه همیشه بعد از آن". اگر این نمایش آتش بازی شما را تحت تأثیر قرار نمی دهد ، پس شما دیگر مرده اید و هیچ کس زحمت این را ندارد که به شما بگوید.

از دیدگاه تور ، پادشاهی جادویی می تواند برخی از چالش های واقعی را برای کسانی که می خواهند "جادو" را تجربه کنند ارائه دهد و برای این کار 90 دقیقه در هر جاذبه صبر نکنید. همانطور که بازدیدکنندگان سایت ما در طول سالها آموخته اند ، یک طرح خوب احتمالاً مهمترین ابزاری است که می توانید برای استفاده بیشتر از تعطیلات خود استفاده کنید ، مخصوصاً اگر قصد دارید در زمان های اوج بازدید از پادشاهی جادویی بروید. ما به مهمانانی که علاقه مند به بازدید از جادوی سلطنتی با جمعیت کمتری قبل یا بعد از ساعت های عادی هستند ، توصیه می کنیم به رویدادهای Early Morning Magic و Disney After Hours با بلیط جداگانه مراجعه کنند.

کلیسای جامع نوتردام، پاریس

دیزنی لند، مجیک کینگدام، فلوریدا

، ,های ,پادشاهی ,جادویی ,پارک ,دیزنی ,پادشاهی جادویی ,که می ,که به ,بازدید از ,است که ,مجیک کینگدام، فلوریدا

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Music Maker بازی سازی اسکرچ جزوه و نمونه سوالات استخدامی آموزش تحلیل تکنیکال اسکلت فلزی سازان تهران سازه ارتباطات علم زندگی زمین سبز NAQIBMEMAR الکسا فروشگاه اینترنتی